سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

نتیجه انتخابات انجمن

سلام و عرض ادب و احترام خدمت فعالان محترم حقیقی و حقوقی صنعت CNG.
با کمک حضرت حق و پشتکار و تلاش چهار ماهه اعضای جدید انجمن صنفی کارفرمایی cng کشور، و رفع موانع متعدد ایجاد شده توسط چند تن، به حمدالله در روز ۳۱ شهریور ماه ۹۸ هیات مدیره جدید به ثبت رسمی رسید.
بدین ترتیب:
آقای محسن جوهری به عنوان رئیس هیات مدیره
آقای بهبود داداش زاده به عنوان نائب رئیس هیات مدیره
آقای نادر آخوندی به عنوان خزانه دار
آقای محسن راه روان به عنوان دبیر و عضو اصلی،
آقایان غلامحسین عیدی و احسان سمیعی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره
و همچنین آقایان رضا نیکزاد و محمدرضا رضوی راد به عنوان اعضای علی البدل
و آقای مقداد کریمی مقام به عنوان بازرس اصلی انتخاب و ثبت رسمی گردیدند.
به همه این عزیزان و کلیه اعضای صنف تبریک و شادباش عرض نموده و امیدواریم در هیات مدیره جدید با توجه به نگاه نو و تغییر نگرش هیات مدیره جدید، شاهد اعتلای صنف CNG و تعالی و نیل به اهداف اعضا در سایه تلاش جمعی و همکاری تیمی باشیم.
امید است کلیه عزیزان جایگاه داران محترم CNG سراسر کشور، شرکتهای مجاز بهره برداری و تعمیرات و نگهداشت و شرکت های محترم تامین کننده تجهیزات، شرکت های محترم کالیبراسیون و بازرسی و سایر عزیزان فعال در صنف CNG حسب موارد فعالیت ۱۴ گانه اساس نامه انجمن صنفی کارفرمایی CNG کشور با عضویت در انجمن و ارائه نظرات و پیشنهادات و همکاری با اعضای انجمن و از همه مهمتر تلاش جمعی در راستای نیل به اهداف و اعتلای صنف و دستیابی به خواسته های تک تک اعضای محترم یاری فرمایند.
در پایان لازم است از هیات رئیسه محترم مجمع عمومی مورخ ۹۸/۰۳/۰۷ بالاخص رئیس محترم هیات رئیسه، کلیه اعضای محترم انجمن که با قبول زحمت در جلسات متعدد ما را یاری نمودند، هیات مدیره محترم اسبق انجمن صنفی CNG کشور و سایر عزیزان و فعالان تقدیر و تشکر به عمل آورده و دست ایشان را به امید آینده ای بهتر برای صنف CNG بفشاریم.
با تشکر و احترام